Zaloguj się    @ EN
Opublikowane dane (miesięczniki i pisma ukazujące się rzadziej niż dziesięć razy w roku - marzec 2020)
 

Szanowni Państwo,

informujemy, że zostały opublikowane dane miesięczników i pism ukazujących się rzadziej niż dziesięć razy w roku za marzec 2020 roku w programie Teleskop online. Dane dostępne są pod adresem www.teleskop.org.pl.

Opublikowane zostały również:

  1. deklaracje miesięczników złożone z opóźnieniem: Własny Biznes Franchising (II ’20).

• Do chwili opublikowania danych do biura ZKDP nie wpłynęły deklaracje pism: Magazyn Ogólnopolski Zagroda (I/III ’20), Przewodnik Projektanta (I/III ’20), Świat Lekarza (II, III ’20).

• Nie ukazały się wydania marcowe pism: LEGO Friends, Praktyczny Przewodnik Detalisty (wydanie specjalne miesięcznika Wiadomości Handlowe Miesięcznik Przemysłu i Handlu).

• Ze względu na okres dystrybucji, deklaracje następujących pism nie mogły zostać złożone w regulaminowym terminie do 15 maja br. i zostaną opublikowane razem z danymi dzienników za kwiecień 2020 r.: Cartoon Network Magazyn (II/III ’20), Food-Service Polska (III ’20), Nick Jr. Magazyn (I/III ’20), Słowo Wrocławian (III ’20).

• Przy publikacji danych miesięczników i pism ukazujących się rzadziej niż dziesięć razy w roku za kwieień 2020 r. zostaną opublikowane deklaracje wydań łączonych marzec/kwiecień 2020 r. następujących miesięczników: Ben 10 Magazyn, Ładny Dom, Newsweek Polska Historia, Scooby - Doo!, W Sieci Historii, Winx Club.

• Wydanie marcowe miesięcznika Koncept Magazyn Akademicki nie ukazało się w wersji drukowanej, z powodu pandemii COVID-19 miesięcznik ukazał się wyłącznie w wersji elektronicznej.

• Wydanie marcowe miesięcznika Własny Biznes Franchising pozostawało w dystrybucji do końca maja r., kolejne wydanie ukaże się w czerwcu br. Z powodu pandemii COVID-19 nie ukazało się wydanie kwietniowe i majowe tego tytułu.

• Wydanie styczeń/marzec 2020 roku kwartalnika Sprawny. Marketing ukazało się na początku marca br., planowane zakończenie dystrybucji tego wydania to początek lipca br.

Biuro PBC


Powrót
2020-09-21
Opublikowane dane (miesięczniki i pisma ukazujące się rzadziej niż dziesięć razy w roku - lipiec 2020) »
2020-09-17
Opublikowane dane (tygodniki i dwutygodniki - lipiec 2020) »
2020-09-03
Opublikowane dane (dzienniki - lipiec 2020) »
2020-08-20
Opublikowane dane (miesięczniki i pisma ukazujące się rzadziej niż dziesięć razy w roku - czerwiec 2020) »